2013/07/07

Ramazan Geliyor, Güzel Bir Mukabele Dinleme/Okuma Sitesi

Baya bir süredir bloğuma post giremedim, aslında çok da yoğun değildim ama çoğu blog sahibinin aşina olduğu bir duygu vardır ki; insanın içinden gelmemesi diyoruz biz ona :) Dün yeni keşfettiğim birkaç blogda gezindikten sonra tekrardan cuşa geldim :)

Gündeme gelecek olursak, malum Sevgili Ramazanımız her geçen gün bize daha yakından göz kırpıyor. Bende kendimce Ramazan planı oluşturmaya çalışıyorum. Bunun içinde tabiiki başlangıcını Peygamber Efendimiz ve Cebrailin Ramazanlarda Kuran-ı Kerim okumalarından alan mukabele olayı var.

Bu Ramazan hatmini BU SİTEDEN istediğim kurrayı seçerek, istediğim fontu seçerek dinlerken eşlik etmek şeklinde yapmaya karar verdim. İnsan yanlışı varsa görme imkanı buluyor bu şekilde.

Siteyi ücretsiz üye olup kullanırsanız, en son hangi sayfada kaldıysanız oradan açılıyor. Bu da çok iyi düşünülmüş bir özellik. Düşünenlerden, yapanlardan emeği geçenlerden Kuran'ın Sahibi razı ve memnun olsun ne diyelim..

Şimdiden Hayırlı Ramazanlar dileyerek bu postu bitirelim, daha sonra görüşmek üzere inşallah :)4 Yorum:

Fatma Başaran dedi ki...

evet dediğiniz gibi çok güzel bir site.çok faydalanacağımdan eminim.paylaşım için Allah razı olsun.

MariaM dedi ki...

site hakkında hemfikir olmamıza sevindim, amin ecmain, yorumunuz için teşekkür ederim Fatma Hanım..

Yelda Kaya dedi ki...

Merhaba, Yazıyı görünce çok sevindim. Mutlaka faydalı olacaktır. Teşekkürler.

MariaM dedi ki...

Mesajınız için teşekkürler Yelda Hanım. Ben faydalanıyorum, başkalarına da faydalı olabilir diye paylaşmak istedim, rica ederim:)

Yorum Gönder

Siz ne düşünüyorsunuz?